TAKLAMPA, mässing, Itsu. 1950-tal.
| Avslutad | 03 Nov 2024 14:00 CEST |
| Objektsnummer | 3850634 |
| Klubbat belopp | 800 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 3850634 |
| Klubbat belopp | 800 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Åldersrelaterat slitage.