TAKLAMPA, mässing, Itsu. 1950-tal.
| Vollendet | 03 Nov 2024 14:00 CEST |
| Objektsnummer | 3850634 |
| Höchstes Gebot | 800 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 3850634 |
| Höchstes Gebot | 800 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Åldersrelaterat slitage.