SERVISDELAR, 96 delar, porslin samt bestick, God Jul, Gustavsberg, 1980-tal.
| Avslutad | 03 Dec 2024 18:28 CEST |
| Objektsnummer | 3836473 |
| Klubbat belopp | 48 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Obetydligt slitage.
| Objektsnummer | 3836473 |
| Slutar om | Avslutad |
Obetydligt slitage.