SERVISDELAR, 96 delar, porslin samt bestick, God Jul, Gustavsberg, 1980-tal.
| Vollendet | 03 Dec 2024 18:28 CEST |
| Objektsnummer | 3836473 |
| Höchstes Gebot | 48 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Obetydligt slitage.
| Objektsnummer | 3836473 |
| Endet in | Vollendet |
Obetydligt slitage.