GUNNAR ÅNGER (1952-2019), brosch, örhängen, 2 par + 1 st, sterlingsilver, detaljer i guld, brosch med deko av 1 cabochonslipad amestist, Strålsnäs 1990-tal.
| Avslutad | 30 Oct 2024 20:49 CEST |
| Objektsnummer | 3794742 |
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.