GUNNAR ÅNGER (1952-2019), brosch, örhängen, 2 par + 1 st, sterlingsilver, detaljer i guld, brosch med deko av 1 cabochonslipad amestist, Strålsnäs 1990-tal.
| Closed | 30 Oct 2024 20:49 CEST |
| Objektsnummer | 3794742 |
| Sold for | 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.