YAMAHA, stereoförstärkare, "AX-450 Natural Sound Stereo Amplifier", Japan, ca 1991-92.
| Avslutad | 24 Sep 2024 18:54 CEST |
| Objektsnummer | 3759133 |
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, repor, fungerade vid enklare tester, ingen funktionsgaranti lämnas.