YAMAHA, stereoförstärkare, "AX-450 Natural Sound Stereo Amplifier", Japan, ca 1991-92.
| Closed | 24 Sep 2024 18:54 CEST |
| Objektsnummer | 3759133 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, repor, fungerade vid enklare tester, ingen funktionsgaranti lämnas.