KALERVO KALLIO (1909-1969). Sittande skönhet, signerad samt daterad 1955, bronsskulptur.
| Avslutad | 26 May 2024 15:33 CEST |
| Objektsnummer | 3530245 |
| Klubbat belopp | 2 104 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 3530245 |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt slitage.