KALERVO KALLIO (1909-1969). Sittande skönhet, signerad samt daterad 1955, bronsskulptur.
| Closed | 26 May 2024 15:33 CEST |
| Objektsnummer | 3530245 |
| Sold for | 2 104 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 3530245 |
| Sold for | 2 104 EUR |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt slitage.