AARNO KARIMO. Sampos försvar, motiv ur Kalevala, diptyk, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå.
| Avslutad | 26 May 2024 15:01 CEST |
| Objektsnummer | 3400404 |
| Klubbat belopp | 1 850 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.