AARNO KARIMO. Sampos försvar, motiv ur Kalevala, diptyk, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå.
| Closed | 26 May 2024 15:01 CEST |
| Objektsnummer | 3400404 |
| Sold for | 1 850 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 3400404 |
| Sold for | 1 850 EUR |
| Ends in | Closed |
Åldersrelaterat slitage.