UNTO KOISTINEN. "Tvillingarna", signerad samt daterad 1973, olja på pannå.
| Avslutad | 26 May 2024 15:07 CEST |
| Objektsnummer | 3393425 |
| Klubbat belopp | 1 200 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Helhetsintrycket är gott.
| Objektsnummer | 3393425 |
| Slutar om | Avslutad |
Helhetsintrycket är gott.