UNTO KOISTINEN. "Tvillingarna", signerad samt daterad 1973, olja på pannå.
| Closed | 26 May 2024 15:07 CEST |
| Objektsnummer | 3393425 |
| Sold for | 1 200 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Helhetsintrycket är gott.
| Objektsnummer | 3393425 |
| Sold for | 1 200 EUR |
| Ends in | Closed |
Helhetsintrycket är gott.