AINO AALTO. FÅTÖLJ, "Club Chair", Artek 1930-talet.
| Avslutad | 28 Jan 2024 15:58 CEST |
| Objektsnummer | 3261261 |
| Klubbat belopp | 2 609 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Senare klädsel, bruksslitage, skador i lädret.
| Objektsnummer | 3261261 |
| Slutar om | Avslutad |