AINO AALTO. FÅTÖLJ, "Club Chair", Artek 1930-talet.
| Closed | 28 Jan 2024 15:58 CEST |
| Objektsnummer | 3261261 |
| Sold for | 2 609 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Senare klädsel, bruksslitage, skador i lädret.
| Objektsnummer | 3261261 |
| Sold for | 2 609 EUR |
| Ends in | Closed |