OIVA TOIKKA. LJUSSTAKE/VAS, "Fyren", signerad Nuutajärvi Notsjö.
| Avslutad | 05 Nov 2023 16:41 CEST |
| Objektsnummer | 3130940 |
| Klubbat belopp | 701 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt bruksslitage.
| Objektsnummer | 3130940 |
| Klubbat belopp | 701 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Lätt bruksslitage.