OIVA TOIKKA. LJUSSTAKE/VAS, "Fyren", signerad Nuutajärvi Notsjö.
| Vollendet | 05 Nov 2023 16:41 CEST |
| Objektsnummer | 3130940 |
| Höchstes Gebot | 701 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt bruksslitage.
| Objektsnummer | 3130940 |
| Höchstes Gebot | 701 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Lätt bruksslitage.