OIVA TOIKKA. GLASSKULPTUR. Signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö Kokeilu (Försök), sent 1900-tal.
| Avslutad | 05 Nov 2023 16:21 CEST |
| Objektsnummer | 3099958 |
| Klubbat belopp | 1 050 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt bruksslitage.