OIVA TOIKKA. GLASSKULPTUR. Signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö Kokeilu (Försök), sent 1900-tal.
| Closed | 05 Nov 2023 16:21 CEST |
| Objektsnummer | 3099958 |
| Sold for | 1 050 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt bruksslitage.
| Objektsnummer | 3099958 |
| Sold for | 1 050 EUR |
| Ends in | Closed |
Lätt bruksslitage.