ELGA SESEMANN. Självporträtt (Väntan), signerad samt daterad -46, olja på duk.
| Avslutad | 23 Apr 2023 15:24 CEST |
| Objektsnummer | 2746368 |
| Klubbat belopp | 5 500 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 2746368 |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt slitage.