ELGA SESEMANN. Självporträtt (Väntan), signerad samt daterad -46, olja på duk.
| Closed | 23 Apr 2023 15:24 CEST |
| Objektsnummer | 2746368 |
| Sold for | 5 500 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 2746368 |
| Sold for | 5 500 EUR |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt slitage.