PAAVO TYNELL. BORDSLAMPA. Taito Oy, 1940-tal.
| Avslutad | 23 Apr 2023 16:51 CEST |
| Objektsnummer | 2698644 |
| Klubbat belopp | 19 500 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Slitage. Ej funktionstestad.
| Objektsnummer | 2698644 |
| Slutar om | Avslutad |
Slitage. Ej funktionstestad.