PAAVO TYNELL. BORDSLAMPA. Taito Oy, 1940-tal.
| Closed | 23 Apr 2023 16:51 CEST |
| Objektsnummer | 2698644 |
| Sold for | 19 500 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Slitage. Ej funktionstestad.
| Objektsnummer | 2698644 |
| Sold for | 19 500 EUR |
| Ends in | Closed |
Slitage. Ej funktionstestad.