ALEXEI PETROVICH BOGOLJUBOFF (1824-1896). Fiskeby i Astrahan, signerad samt märkt Astrahan, olja på duk.
| Avslutad | 21 May 2023 16:47 CEST |
| Objektsnummer | 2587952 |
| Klubbat belopp | 14 000 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.