ALEXEI PETROVICH BOGOLJUBOFF (1824-1896). Fiskeby i Astrahan, signerad samt märkt Astrahan, olja på duk.
| Vollendet | 21 May 2023 16:47 CEST |
| Objektsnummer | 2587952 |
| Höchstes Gebot | 14 000 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.