PEKKA HALONEN. Landskap från Väisälänmäki i Savolax, signerad samt daterad 1918, olja på pannå.
| Avslutad | 21 May 2023 16:02 CEST |
| Objektsnummer | 2518294 |
| Klubbat belopp | 6 000 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.