PEKKA HALONEN. Landskap från Väisälänmäki i Savolax, signerad samt daterad 1918, olja på pannå.
| Vollendet | 21 May 2023 16:02 CEST |
| Objektsnummer | 2518294 |
| Höchstes Gebot | 6 000 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.