ALFRED WILLIAM FINCH. Vintrig hamnvy, signerad, olja på pannå.
| Avslutad | 04 Dec 2022 13:32 CEST |
| Objektsnummer | 2380691 |
| Klubbat belopp | 1 150 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 2380691 |
| Slutar om | Avslutad |
Åldersrelaterat slitage.