ALFRED WILLIAM FINCH. Vintrig hamnvy, signerad, olja på pannå.
| Closed | 04 Dec 2022 13:32 CEST |
| Objektsnummer | 2380691 |
| Sold for | 1 150 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 2380691 |
| Sold for | 1 150 EUR |
| Ends in | Closed |
Åldersrelaterat slitage.