PAAVO TYNELL. TAKLAMPA, Idman 1900-talets mitt.
| Avslutad | 22 May 2022 16:38 CEST |
| Objektsnummer | 2231264 |
| Klubbat belopp | 3 257 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 2231264 |
| Slutar om | Avslutad |
Lätt slitage.