PAAVO TYNELL. TAKLAMPA, Idman 1900-talets mitt.
| Closed | 22 May 2022 16:38 CEST |
| Objektsnummer | 2231264 |
| Sold for | 3 257 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 2231264 |
| Sold for | 3 257 EUR |
| Ends in | Closed |
Lätt slitage.