OTTO MÄKILÄ. "Apparition", signerad samt daterad -45, olja på pannå.
| Avslutad | 29 Oct 2022 13:01 CEST |
| Objektsnummer | 2113665 |
| Klubbat belopp | 10 000 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Helhetsintrycket är gott.
| Objektsnummer | 2113665 |
| Slutar om | Avslutad |
Helhetsintrycket är gott.