OTTO MÄKILÄ. "Apparition", signerad samt daterad -45, olja på pannå.
| Closed | 29 Oct 2022 13:01 CEST |
| Objektsnummer | 2113665 |
| Sold for | 10 000 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Helhetsintrycket är gott.
| Objektsnummer | 2113665 |
| Sold for | 10 000 EUR |
| Ends in | Closed |
Helhetsintrycket är gott.