KANDELABRAR, ett par, empire, för vardera tre ljus, brännförgylld och mörkpatinerad brons.
| Avslutad | 11 Jul 2021 13:21 CEST |
| Objektsnummer | 1769505 |
| Klubbat belopp | 55 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 1769505 |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre slitage.