KANDELABRAR, ett par, empire, för vardera tre ljus, brännförgylld och mörkpatinerad brons.
| Closed | 11 Jul 2021 13:21 CEST |
| Objektsnummer | 1769505 |
| Sold for | 55 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 1769505 |
| Sold for | 55 000 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre slitage.