Onlineauktioner

Bokhylla med skåpdel bemålat

Bokhylla med skåpdel bemålat

Agnes Cleve blandteknik

Agnes Cleve blandteknik

Soffa, 1940-tal

Soffa, 1940-tal

Esaias Thorèn färglitografi

Esaias Thorèn färglitografi

Bruno Mathsson sideboard

Bruno Mathsson sideboard

Skultuna ljusstakar

Skultuna ljusstakar

Royal Copenhagen Musselmalet kaffeservis

Bankettsoffa gustaviansk

Bankettsoffa gustaviansk

Josef Emil Lémon oljemålning

Josef Emil Lémon oljemålning

Skåp med skrivklaff i rokoko

Skåp med skrivklaff i rokoko

Karmstol

Karmstol "East river chair" Vitra

Einar Rosén oljemålning

Einar Rosén oljemålning

Vårt Nyhetsbrev