Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, sideboard, masurbjörk, för Mathsson International Värnamo, kromade ben, skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, etikettmärkt, höjd ca 72, 210x46 cm
Skador, slitage
401058
2016-08-27