Bruno Mathsson sideboard
2016-08-27
401058
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, sideboard, masurbjörk, för Mathsson International Värnamo, kromade ben, skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, etikettmärkt, höjd ca 72, 210x46 cm
Skador, slitage