Onlineauktioner

Olga Lanner bronsskulpturer

Olga Lanner bronsskulpturer

Matgrupp i ek 1960-tal

Matgrupp i ek 1960-tal

Matsalsgrupp

Matsalsgrupp

Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa

Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning

Jacob Hägg etsning

Jacob Hägg etsning

Tårtspade i sterlingsilver Georg Jensen

Hänge kedja 18 k guld

Hänge kedja 18 k guld

Ovalt vitrinskåp

Ovalt vitrinskåp

Glasservis Prelude från Orrefors

Väggtextil

Väggtextil

Ljusstake

Ljusstake

Vårt Nyhetsbrev