Matgrupp i ek 1960-tal
2015-03-05
297422
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MATGRUPP, 7 dlr, ek, 1960-tal, bestående av, bord, 6 st stolar, uttragbara skivor, brunt läder, höjd 73, 145x90 cm
Slitage, en stol med mindre fanerskada överst på ryggbrickan