Onlineauktioner

Takarmatur 1930/40-tal

Takarmatur 1930/40-tal

 Yrjö Edelman

Yrjö Edelman

Väggspegel 1800-tal

Väggspegel 1800-tal

Figuringrupp Sitzendorf

Figuringrupp Sitzendorf

Stamglas 18/1900-tal

Stamglas 18/1900-tal

Prismor stavar lampdelar 18/1900-tal

Gardinomtag 1800-tal

Gardinomtag 1800-tal

Kandelabrar 1800-talets andra hälft

Ampel 1800-tal

Ampel 1800-tal

Beslag 18/1900-tal

Beslag 18/1900-tal

Väggpendyl Hoberg

Väggpendyl Hoberg

Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire

Vårt Nyhetsbrev