Takarmatur 1930/40-tal
2019-11-23
705161
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, frostat glas, 1930/40-tal, två ljuspunkter, diameter ca 50 cm
Smärre slitage