Arkiv

Vapen/Medaljer - Sida 671

Carl Andreas Dahlström

Carl Andreas Dahlström

Samekniv osignerad

Samekniv osignerad

Jambiya

Jambiya

Khukri 1900-tal

Khukri 1900-tal

Värja Eickhorn Solingen

Värja Eickhorn Solingen

Jambiya

Jambiya

Miguilet lås musköt

Miguilet lås musköt

Övningssablar 1800-tal Svalling

Dräktvärja

Dräktvärja

Luntlåsgevär

Luntlåsgevär

Uppstoppad tjäder

Uppstoppad tjäder

Afrikansk sköld

Afrikansk sköld

Vårt Nyhetsbrev