Arkiv

Silver - Sida 752

Dosa förgyllt silver (800)

Dosa förgyllt silver (800)

Georg Jensen gräddkanna sockerskål

Senpaskanna silver empire

Senpaskanna silver empire

Kaffekoppar i silver och porslin

Miniatyr silver

Miniatyr silver

Kalkar bägare silver

Kalkar bägare silver

Såsskål på fat silver 1800-tal

Kittel silver

Kittel silver

Silverstop

Silverstop

Fat silver

Fat silver

Skedar bägare silver

Skedar bägare silver

Tebägare silver Moskva

Tebägare silver Moskva

Vårt Nyhetsbrev