Arkiv

Silver - Sida 1598

Guldsmedsaktiebolaget fat  silver

Silverskål på fot

Silverskål på fot

Sockerskrin gräddkanna bricka silver

Kaviarskål förgyllt silver

Kaviarskål förgyllt silver

Fiskknivar silver

Fiskknivar silver

Silverföremål silver

Silverföremål silver

Bägare i silver

Bägare i silver

Brännare kopp gräddkanna i silver

Silverskål på fot

Silverskål på fot

Skål silver

Skål silver

Matskedar silver

Matskedar silver

Dryckeshorn med silverfattningar stämplade Moskva

Vårt Nyhetsbrev