Arkiv

Silver - Sida 1538

Gafflar i silver

Gafflar i silver

Saltkar silver

Saltkar silver

Silverföremål

Silverföremål

Ljusstakar 1 par sterlingsilver

Lappsilver

Lappsilver

Supkoppar silver Råström

Supkoppar silver Råström

Ströare kanna supsked silver

Ströare kanna supsked silver

Gräddkanna Carl Petter Lampa Stockholm

Skedar Ryssland teskedar Rosenholm

Ljustakar 1 par

Ljustakar 1 par

Praktfat silver 1800-tal

Praktfat silver 1800-tal

Grädd/ mjölkkanna silver 1800-talets mitt

Vårt Nyhetsbrev