Arkiv

Orientaliskt - Sida 340

Stekfat Qianlong

Stekfat Qianlong

An Enamelled Figure (OrientalSelected)

Orientaliska figuriner

Orientaliska figuriner

Urnor i porslin Kina

Urnor i porslin Kina

A Pair of Agate Carvings Oriental Selected

Vas

Vas

Porslin Kina 1800-tal

Porslin Kina 1800-tal

Yxa Kina jade

Yxa Kina jade

Fat emalj på koppar

Fat emalj på koppar

Akvarell 1800-tal

Akvarell 1800-tal

Burk med etsad dekor

Burk med etsad dekor

Skålfat Kina Famille verte

Skålfat Kina Famille verte

Vårt Nyhetsbrev