Arkiv

Orientaliskt - Sida 189

Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär

Golvvas Kina 1900-talets första hälft

Rouleauvas Kina

Rouleauvas Kina

Vas Kina

Vas Kina

Fat Kina

Fat Kina

Lockkarott porslin, Kina

Lockkarott porslin, Kina

Pall Kina 1800-tal

Pall Kina 1800-tal

Lockurna Kina

Lockurna Kina

Tallrikar, 4 st, Kina 1700-tal

Lockurna Kina 1800-tal

Lockurna Kina 1800-tal

Tvättfat Kina Kanton

Tvättfat Kina Kanton

Skål Kina 1900-tal

Skål Kina 1900-tal

Vårt Nyhetsbrev