Arkiv

Metall - Page 5

Ljusstakar brännförgylld brons

Ljusstakar empire

Ljusstakar empire

Ljusstakar Napoleon III

Ljusstakar Napoleon III

Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil

Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar Restauration Frankrike

Ljusstakar, 1800-talets första hälft

Ljusstakar Gusum

Ljusstakar Gusum

Kandelabrar fransk empire

Kandelabrar fransk empire

Standardspets

Standardspets

Bordslampor

Bordslampor

Terrin med fat samt karotter med fat