Arkiv

Mattor/Textilier - Sida 834

Flossamatta troligen Konstfliten

Semiantik Ghom

Semiantik Ghom

Kelim

Kelim

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Kuddar

Kuddar

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Matta Gunilla Lagerhem Ullberg

Matta Gunilla Lagerhem Ullberg "Häggå" Kasthall

Matta 1950-60-tal röllakan sign. UL

Vårt Nyhetsbrev